Zgłoś naprawę

 

Klient indywidualny

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

INSTRUKCJA

  1. Kliknij przycisk „Wypełnij formularz” i uzupełnij pola formularza danymi.
  2. Po wypełnieniu formularza kliknij WYŚLIJ, formularz zostanie przesłany elektronicznie do serwisu.
  3. Następnie wyświetli się informacja z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który należy wysłać paczkę. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki (w przypadku braku możliwości wydruku wystarczy zapisać na paczce numer naprawy RMA). Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane również na podany w formularzu adres email.

 

 ZOBACZ INSTRUKCJĘ WIDEO

Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia lub wyraźne oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.

 

Klient Biznesowy Market/Hurtownik

(wymagane logowanie)

WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

INSTRUKCJA

 1. Kliknij przycisk „Wypełnij formularz” i zaloguj się podając swój login i hasło.
 2. Jeżeli nie posiadają Państwo konta do logowania, proszę skontaktować się z adresem reklamacje@overmax.pl w celu utworzenia konta.
 3. Po zalogowaniu należy poprawnie wypełnić formularz.
 4. Po wypełnieniu formularza i jego wysłaniu pojawi się strona z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który trzeba wysłać reklamację. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki. Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia oraz oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.
 5. Status reklamacji można sprawdzać na stronie https://ql.quadra-net.pl po zalogowaniu się na swoje konto.
 6. Jeśli hasło zostało zapomniane, należy wejść na stronę https://ql.quadra-net.pl i po trzykrotnym błędnym zalogowaniu z powodu złego hasła, pojawi się prośba o podanie loginu. Wtedy na adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający zmianę hasła. Po zmianie hasła należy wrócić na stronę overmax.eu i zalogować się na nowe dane.
Firma BrandLine Group Sp. z o.o. realizuje usługę serwisową poprzez firmę Quadra Net Sp. z o.o. W związku z tym firma Quadra.net staje się Administratorem danych osobowych, które są niezbędne do wykonania usługi serwisowej,  zebranych poprzez formularz umieszczony na stronie https://ql.quadra-net.pl/command/www.overmaxOrderForm. Jednocześnie firma BLG staje się Procesorem przetwarzającym te dane w celu nadzorowania wykonania usługi serwisowej, kontaktu z Klientem.
 

  W razie pytań lub problemów związanych z logowaniem się i/lub wypełnianiem formularza, proszę pisać na reklamacje@overmax.pl